Blog

Jesteś w: Strona główna > Blog
May 14, 2019

IV FESTYN DLA MAŁEGO BOHATERA FILIPA JANASA !!!


IMG_0049

Kochani to już czwarty raz, nasz trzeci! Kiedy trzy lata temu zadzwoniła do nas Iza mama Filipa , prosząc o naszą obecność podczas festynu dla Małego Bohatera (fb. Mały Bohater Filipek Janas) zgodziliśmy się natychmiast! Festyn odbył się wzorowo ludzie i pogoda dopisali. Filip stał się jednym z alpakoholików jego mama również, zresztą wszyscy znajomi zarazili się tym przyjemnym stanem:-). Nie wiem kiedy czas tak szybko upłynął . 9 czerwca 2019 o godzinie 12 w parku zdrojowym w Jeleniej Górze ruszamy z IV festynem dla Filipa!!!! Zapraszamy Was wszystkich serdecznie! Miki i Klusek oczywiście już nie mogą się doczekać.... Napiszemy  jak było

HjrrnxtxQHGJmEzo10pfsw.jpg
Apr 9, 2019

SPACER Z ALPAKAMI NIEZIEMSKĄ PRZEŁĘCZĄ (723m n.p.m) RĘDZIŃSKĄ. Hej kochani, pierwsze oznaki wiosny dotarły również do nas! Mamy nadzieję, że zagoszczą dłużej. Rozpoznaliśmy teren, popytaliśmy chłopaków alpaków... Twierdzą że to już, czas nadszedł, czas na poskubanie trawki na spacerze z Wami. SEZON NA SPACERY Z ALPAKAMI UWAŻAM ZA OFICJALNIE OTWARTY!!!!

IMG_0104.JPG
Apr 9, 2019

URODZINY Z ALPAKAMI uważam za otwarty Zapraszamy do organizacji urodzin Waszych pociech wśród alpak!!! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia dla Waszych milusińskich jaki i ich gości. Zapraszamy Miki, Klusek, Klakson i Szafirek. Nie możecie z jakiś względów dojechać do nas? Nic straconego!!!