W kilku słowach...

Nazywam się Marta Górska i zawodowo zajmuję się organizacją i prowadzeniem zajęć z alpakoterapii i kynoterapii. Spotkania odbywają się na terenie naszego gospodarstwa w Wieściszowicach. W miejscu wyjątkowym i spokojnym, znajdującym się na terenie parku krajoznawczego u podnóża Wielkiej Kopy. Teren ten objęty jest programem „Natura 2000”. W celu urozmaicenia czasu naszym podopiecznym organizujemy ognisko i pieczenie kiełbasek. Posiadam niezbędne uprawnienia wydane na podstawie § 18 ust 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014r poz.622) Uprawnienia NR 001/KA/2016.

 

Nasze najnowsze wpisy

HjrrnxtxQHGJmEzo10pfsw.jpg
Apr 9, 2019

SPACER Z ALPAKAMI NIEZIEMSKĄ PRZEŁĘCZĄ (723m n.p.m) RĘDZIŃSKĄ. Hej kochani, pierwsze oznaki wiosny dotarły również do nas! Mamy nadzieję, że zagoszczą dłużej. Rozpoznaliśmy teren, popytaliśmy chłopaków alpaków... Twierdzą że to już, czas nadszedł, czas na poskubanie trawki na spacerze z Wami. SEZON NA SPACERY Z ALPAKAMI UWAŻAM ZA OFICJALNIE OTWARTY!!!!

IMG_0104.JPG
Apr 9, 2019

URODZINY Z ALPAKAMI uważam za otwarty Zapraszamy do organizacji urodzin Waszych pociech wśród alpak!!! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia dla Waszych milusińskich jaki i ich gości. Zapraszamy Miki, Klusek, Klakson i Szafirek. Nie możecie z jakiś względów dojechać do nas? Nic straconego!!!

IMG_0099.JPG
Apr 9, 2019

Maj to piękny okres. Cudowne słoneczko operuje coraz mocniej i o ile dla nas to oczywiście super sprawa, tak dla alpaczków już nie bardzo. Przegrzanie jest bardzo niebezpieczne!!! My jednak jesteśmy przygotowanii, bo już w zeszłym roku zaklepaliśmy termin u naszego alpafryzjera;-). David przyjechał jak zawsze super przygotowany!!!

Nasza galeria

Szybki kontakt